У Житомирі відкрили консультативний пункт безоплатної правової допомоги для безробітни

28 березня розпочав роботу ще один мобільний консультативний пункт безоплатної правової допомоги.

Відтепер у Житомирському міському центрі зайнятості за адресою вул. Чуднівська, 110, кожного останнього вівторка місяця з 09:00 до 12:00 фахівці Житомирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги консультуватимуть громадян, які відвідуватимуть міський центр зайнятості.
 
Цього ж дня здійснено прийом громадян адвокатами Лілі Божок та Тимуром Кашаповим, під час якого первинну правову допомогу надано громадянам із питань оформлення спадщини та власне працевлаштування.

Додаткову інформацію можна отримати, звернувшись до Житомирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою: м. Житомир, вул. Гагаріна, 47, тел.: (0412) 43-01-76.
 
Нагадаємо, що з метою розширення доступу до безоплатної правової допомоги, у Житомирській області працює 56 мобільних та дистанційних консультативних пунктів, де певні категорії населення можуть дізнатися більше про систему БПД, про категорії громадян, яким надається безоплатна правова допомога, отримати правову консультацію, а в разі потреби – скористатися послугами адвоката від держави з метою захисту від обвинувачення, здійснення представництва інтересів та складання документів процесуального характеру.