У Житомирі для голів ОСББ провели тренінг з енергоефективності

У приміщенні Житомирської міської ради, 29 березня, відбувся тренінг на тему «Розробка енергоефективних проектів у багатоквартирних будинках». До участі у тренінгу були залучені 50 голів ОСББ.
 
Навчання із житомирськими головами ОСББ міста Житомира проводив консультант проекту «Створення енергетичних агентств в Україні», експерт з інституціональних та політичних питань у сфері енергоефективності iC consulenten.
 
Під час тренінгу головам ОСББ більш детально розповіли про зміст та основні етапи проекту підвищення енергоефективності багатоквартирних будинків. Учасникам тренінгу на практичних прикладах пояснили особливості збору вихідних даних для розрахунків визначення енергоспоживання багатоквартирним будинком, визначення потенціалу енергозбереження багатоквартирного будинку та розробки спрощеного розрахунку приблизної вартості проекту.
 
Крім того, головам ОСББ розповіли про джерела фінансування заходів з підвищення енергоефективності будинку та особливості визначення виконавців робіт з реалізації енергоефективних проектів.
 
Після завершення навчання всі учасники тренінгу отримали сертифікати.