Ігор Гундич в Олевську: Беззаконня у видобутку бурштину не буде

Коли йдеться про легальний видобуток бурштину, потрібно діяти тільки в межах закону.

На цьому наголосив голова Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич сьогодні, 29 березня, в Олевську під час розширеної наради за участю народних депутатів, місцевої влади та громадськості, - повідомляє "Журналу Житомира" прес-служба Житомирської ОДА.

 

«Ви хотіли навести порядок, звернулися до нас. На сьогодні призупинено незаконний видобуток бурштину. Тепер ви просите забрати Нацгвардію, щоб вас пустили копати бурштин. Не повинно бути подвійних стандартів. Не треба робити незаконних дій, тим самим примушувати на адекватні дії нас. Ніхто не буде вестися на ваші підбурення. Беззаконня не буде. Якщо вже говоримо про легальний видобуток бурштину, то давайте діяти в межах закону», – зазначив Ігор Гундич, звертаючись до громадськості.

Також він наголосив, що готовий до співпраці з жителями району, аби не виникали подвійні стандарти зі сторони правоохоронних органів та влади.

«Якщо ви знаєте, що видобувають бурштин помпами, а правоохоронці на це не реагують, дзвоніть мені у будь-який час. Я навіть вночі виїду, аби особисто переконатися у цьому», – сказав голова ОДА.