Гройсману показали потенціал Житомирщини, вулицю Михайлівську та плани на майбутнє

Учора, 30 березня, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час перебування у Житомирі зустрівся з представниками бізнесу та обговорив інвестиційні можливості міста, пообіцяв збільшення фінансування для Житомирського бронетанкового заводу та оглянув хід ремонту на автодорозі Р-18. Після насиченої програми Глава Уряду попив кави на Михайлівській.

Найобговорюванішою подією 30 березня для Житомира став приїзд Володимира Гройсмана. Було заплановано насичену програму перебування на Житомирщині прем'єр-міністра. Глава Уряду супроводжували та проводили екскурсію Віце-прем’єр-міністр Геннадій Зубко, голова ОДА Ігор Гундич, голова облради Володимир Ширма, міський голова Сергій Сухомлин, народні депутатати.

Так, у рамках робочого візиту до Житомирщини, Глава Уряду відвідав іноземне підприємство з виробництва товарів народного господарства «EurogoldIndustries Ltd» у м. Житомирі. Він відзначив великий виробничий потенціал.

«Нам потрібна готова українська продукція. І на підприємстві майже 100% локалізоване виробництва, всі елементи виробляються в Україні. Це означає, що створено тисячі робочих місць, люди отримують нормальну заробітну плату. У Житомирській області ми маємо за перші кілька місяців цього року зростання усіх показників, у тому числі і по промисловому виробництву», – сказав Володимир Гройсман.

24221

Делегація посадовців відвідала важливий пункт створення оборонної техніки - Житомирський бронетанковий завод.

Підприємство є одним з найбільших у машинобудівній галузі Житомирської області. На підприємстві налагоджено замкнений цикл ремонту 18 типів бронемашин, серед яких БМП, БТР, БРДМ, БМД і БТРД різних модифікацій.

 Наразі завод є одним з провідних українських підприємств, що здійснює капітальний ремонт та глибоку модернізацію гусеничної бойової техніки та виготовляє сучасні бойові модулі для БМП, а також гранатомети АНС-17 і комплектуючі для бронетанкової техніки.

Збільшення фінансування таких підприємств, як Житомирський бронетанковий завод, беззаперечно буде.  Про це зазначив Прем’єр-міністр.

24174

Глава Уряду оглянув автомобільну дорогу Р-18 Житомир – Попільня – Сквира – Володарка – Ставище.  Під час огляду ремонту на автодорозі Р-18 Прем’єр-міністр України акцентував увагу на тому, що висока якість проведення дорожніх робіт і впровадження ефективних технологічних рішень були й залишатимуться в полі зору Уряду.

24154

Представляючи загальний потенціал та переваги Житомира, міський голова Сергій Сухомлин акцентував увагу на створенні індустріального парку для залучення інвестицій та створення нових робочих місць. У свою чергу, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман зазначив, що влада завжди сприятиме легальному бізнесу та залученню інвестицій.

1679088468_big

Прем'єр-міністр разом з іншими чиновниками та нардепами пройшовся  вулицею Михайлівською. Подивився, як проходить реконструкція та вказав на недоліки.

Ввечері, 30 березня, перекрили Михайлівську та будуть докладати плитку. На самій пішохідній вулиці суттєві недоліки закрили зеленими огорожами.

17553875_1307011542718785_118728574932268749_n