У Житомирі визначили «Міс Весну 2017»

30 березня у затишній кав'ярні-кондитерській авторськийх десертів «Теретенія» відбулась церемонія нагородження чарівних переможців весняного фотоконкурсу «Міс Весна 2017»від 0412.ua.

Майже місяць активної підтримки наших учасниць, безліч репостів та анонсування на сайті 0412.ua  - і було визначено одразу чотири переможниці!

Учора, 30 березня,  вдалось познайомитись з володарками титулу «Міс Весна 2017» і, звісно, нагородити приємними подарунками.

Але перш за все хочемо подякувати усім нашим учасницям, активній підтримці в голосуванні. Кожне фот, кожна дівчина, кожен неповторний образ  були неймовірними, яскравими та несли справжні емоції весни та жіночності.

Щодо церемонії нагородження, приємно порадувала затишна атмосфера «Теретенії», де як завжди тепло і привітно зустрічають. Центром дійства стала кавова зала з гойдалкою. Романтичний весняний настрій створював саксофоніст Олександр Шульга, який підготував приємну музичну програму.

Колектив сайту 0412.ua нагородив переможниць: чарівна Аліна, романтична Людмила, ніжна Аксінія та яскрава Катерина. Саме так, було обрано чотири переможниці, які отримали подарунки від наших генеральних партнерів та від сайту міста Житомира0412.ua 

Генеральними партнерами конкурсу, котрі надали подарунки, стали:

  • Салон краси «Наомі»,
  • Академія краси «Ірма»,
  • Лідер компанії «Мері Кей» Лідія Мушинська,
  • Салон квітів «Люба Флора»,
  •  кав’ярня-кондитерська «Теретенія».

Спільно з партнерами сайт подарував дівчатам приємні і корисні сувеніри на згадку про конкурс.

Дякуємо усім, хто брав участь у конкурсі за активність та креативність. Беріть й надалі участь в наших конкурсах та отримуйте приємні подарунки!

З любов'ю 0412.ua!

Невдовзі з'являться фото з церемонії нагородження.