У Житомирі освітяни провели конференцію «500-річчя Реформації»

30 березня в Житомирській загальноосвітній школі №30 зібрали освітян міста, щоб ознайомити із змістом, історичним значенням Реформації для розвитку української державності, духовності,  рідної мови, музики, поширення Біблії - як основи морально-етичного духовного життя.

Конференція була ініційована осередком учителів Міжнародного Шкільного Проекту - Всеукраїнської громадської організації педагогів, які працюють в школі.

«Це дуже показова подія, все краще того, що приніс новий час утверджувалось дуже не просто та з великими жертвами, схожі події відбуваються і зараз. Президент видав наказ для того, щоб свідома частина українців провела паралелі між Реформацією 1517 року і тими подіями, які відбуваються в 2017 році тобто те, що було 500 років тому, варто згадати, проаналізувати і зробити висновки», - розповіла практичний психолог школи №30, Євгенія Романенко.

Тему «500-річчя Реформації» висвітлили тренери Міжнародного Шкільного Проекту та практичний психолог ЗОШ №30, вчителі молодших класів, а також вчителі з історії, етики та музики.