Олена Галагуза: «Перевізники повинні надавати якісний сервіс, а не хамити і цькувати людей»

Сьогодні, 7 жовтня, у с. Слобода-Селець Житомирського району зібралися мешканці, обурені ситуацією, що склалася із транспортним сполученням до міста. Наразі туди їздить маршрут №23. Люди скаржилися на хамську поведінку водіїв, порушення прав пільгових категорій населення.

За словами депутата Житомирської обласної ради фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олени Галагузи, найперше потрібно врегулювати питання обслуговування даного населеного пункту відповідним перевізником. Виходить, що перевізник діє за принципом «не хочу – не буду», і може уникати село.
 

«Ні про які неформальні домовленості не може бути мова. Якщо маршрутка їде у село, то має бути чітко вказано про це у договорі із зазначенням зупинок та графіку руху», - наголосила Олена Галагуза.

Особливо напружена ситуація довкола пільговиків: водії свідомо не зупиняються, коли їх бачать на зупинках. Багатодітна родина Мелещенків скаржиться на образи у бік малечі.

«У нас в родині четверо дітей. Немає значення, чи діти самі їдуть у маршрутках, чи я з ними, але завжди обзивають нас, скотське ставлення», - обурюється Ганна Мелещенко, яка прийшла на мітинг разом з дітьми.

Присутні мешканці підписали протокол зборів громади із зверненням до Житомирської міської ради, облержадміністрації та обласної ради, Станишівської ОТГ, аби допомогли вирішити проблему. У свою чергу, депутат обласної ради Олена Галагуза скерує депутатські звернення до вищезгаданих інституцій, аби якомога швидше знайти механізм забезпечення громадським транспортом с. Слобода-Селець. 

Прес-служба фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Житомирській обласній раді