Бетонные джунгли без инфраструктуры: житомиряне просят построить школу и детсад в районе гормолзавода

В Житомире в районе гормолзавода в последние годы активизировалось строительство: в пределах улиц Героев Чернобыля, Рыхлика и Атаманов Соколовских возводится четыре крупных жилых комплексов.

Некогда малозаселенный район Житомира превращается в бетонные джунгли, куда скоро въедут несколько тысяч человек, а имеющаяся социальная инфраструктура не рассчитана на такое количество жителей.

Поэтому на портале электронных петиций горсовета зарегистрировано обращение с требованием построить в районе новую школу, детсад и парки.

"Терміново розпочати роботи з планування і резервування території для будівництва дит. садка, школи, скверу/парку на території мікрорайону МіськМолЗавод. Вже зараз район перетворюється на "бетонні джунглі" без жодної соц. інфраструктури. На даний час майже всі вільні ділянки вже забудовуються під різні ЖК чи АЗС. Скоро у районі будуть тисячі нових мешканців у яких будуть сотні дітей і це не рахуючи всіх хто вже проживає у районі. Існуючі школи і садочкі будувались коли цього району навіть ще не існувало. Поки влада одумається не лишиться жодної вільної ділянки і маємо всі шанси залишитись без вкрай важливої соц. інфраструктури для тисячів мешканців. На місцях визначених на генплані під школу чи садочок вже давно стоять або приватні будинки, або щось будується. Не прогайте момент. Навіть якщо не будувати зараз, то потрібно зробити так, щоб місце було визначено і не загарбано ніким! Якщо земля належить Оліївці, то почати перемовини з нею, адже рано чи пізно це буде місто і проблеми міста!", – отметил автор петиции Сергей Стрельбицкий.

Поддержать петицию можно по ссылке. Для того, чтобы обращение рассмотрели городские власти, необходимо набрать 250 голосов за 90 дней.