Учасник москвинсько-української війни Сергій Дяченко: «Ми захищаємо Україну для наших дітей»

Родина депутата Житомирської обласної ради з фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олени Галагузи навідалася до дитсадка №27 напередодні Покрови Пресвятої Богородиці. Концерт за участі малечі зворушив усіх присутніх: навіть чоловіки не стримували сльози. 

Колектив і вихованці подякували захисникам, серед яких і батьки, за те, що живемо тут у мирі. Саме цей заклад одним із перших долучився до створення сувенірів для морських піхотинців ще у 2014 році і продовжує радувати дитячими витворами наших захисників.

Солдат Сергій Дяченко, який прийшов на свято разом із дружиною Оленою Галагузою, не стримував емоцій від побаченого дійства.
 

«Фотографував кожен виступ і відправляв своїм хлопцям на фронт. Так і писав їм: «Ми захищаємо Україну для наших дітей». Така щирість від дітей безцінна, сам зберігаю малюнки, які мені привозили у зону АТО», - розповів солдат.


Та найбільше військового бентежить, що у період війни з агресором набирає обертів гібридна війна на мирній території.
 

«Коли ти під обстрілами і тобі відправляють повідомлення деморалізуючого характеру і підтверджено, що це робиться з Житомирської області, розумієш, що війна триває і тут. Ми знаємо хто це робить і з якою метою. Для них нічого святого немає. Ми ідемо правильним шляхом і будемо завжди з родиною, друзями відстоювати українські цінності», - каже Сергій. 


Прес-служба фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Житомирській обласній раді