В умовах шаленого тиску з боку влади, погроз і залякувань люди не побоялись висловити нам свою підтримку, — Юрій Павленко

На цьому народний депутат України, голова Житомирської обласної організації ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Юрій Павленко наголосив під час розширеної Політради Регіональної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Житомирській області 2 листопада.
 

«Волевиявлення виборців спотворено скупкою голосів і системним застосуванням адмінресурсу,  у тому числі на Житомирщині. Про це свідчить інформація не лише від політичних партій, учасників виборчого процесу, а й від незалежних громадських організацій, Комітету виборців України, громадської мережі «ОПОРА». Влада за відсутності іноземних спостерігачів робила все можливе і неможливе, щоб не дати шансу представникам ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ впливати на ситуацію в новостворених ОТГ. Своїми діями і в процесі виборчої кампанії, і в день голосування представники влади дискредитували саму реформу децентралізації», - акцентував політик.
 

За словами народного депутата, низька явка на виборчі дільниці у день голосування свідчить про розчарування, байдужість та зневіру громадян.
 

Юрій Павленко підкреслив: «Відмова людей від участі у виборах – це доказ недовіри до нинішньої влади. Не допоміг ні шалений адмінресурс, ні бюджетні кошти на будівництво об’єктів соціальної інфраструктури, які використовували для агітації за провладних кандидатів, ні навіть заклики священників у день самого голосування, під куполами храму, проголосувати так, як потрібно владі (про такий факт повідомили наші однопартійці з Овруцького району). По всій Україні громадяни стомилися від політичних протистоянь, з’ясування стосунків між політиками та гучних гасел про реформи, які нічого доброго нам не несуть».


Проте, за словами членів Політради, керівників районних та міських партійних організацій, не всі плани провладних партій за будь-яку ціну   захопити територіальні громади через підконтрольні партії та кандидатів були реалізовані. Завдяки принциповій позиції, громадянській мужності активістів ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, представників ЗМІ, громадських організацій в багатьох громадах Житомирщини будуть працювати на благо людей і представники ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.
 

«Ми дорожимо кожною людиною, яка в умовах шаленого тиску з боку влади, підкупу, залякувань і загрози  переслідувань, проявила громадянську мужність і засвідчила свою підтримку кандидатам від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ на перших виборах в ОТГ.

Кожен із депутатів від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, якому жителі області висловили свою довіру, виправдає її конкретними справами на благо громади.  Головний принцип нашої роботи – турбота про конкретну людину, допомога у вирішенні її нагальних проблем, а не порожні гасла про покращення життя на тлі закритих шкіл, ФАПів, зруйнованих доріг, закритих підприємств.

Ми дякуємо кожному, хто підтримав ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК, і запевняємо, що його голос допоможе  відродити державу, відроджуючи наші поліські  міста і села, нашу малу Батьківщину», - наголосив за підсумками Політради Юрій Павленко і додав, що члени Політради одноголосно підтримали Заяву ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ про відповідальність влади за фальсифікацію виборів в ОТГ.

«ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК закликає всі демократичні політсили об'єднатися проти узурпації влади. Фальсифікації виборів знищують демократію в країні і, таким чином, її перспективу. Ми будемо оскаржувати результати виборів і закликаємо всіх, хто виступає проти їх фальсифікації владою, розділити нашу позицію», - йдеться у заяві партії.
 

Прес-служба Регіональної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Житомирській області


 SDC15400

SDC15408