«Марципан. Гастрономія-преміум» — якість понад усе!

Ви цінуєте свій час? Особливо, коли його не вистачає? І навіщо його витрачати на відвідини магазинів, якщо можна приділити увагу близьким людям чи зайнятись улюбленою справою, правда?

Гастрономія «Марципан» дарує можливість кожному замовляти продукти харчування онлайн на сайті www.marzipan.zt.ua!


  meat
Jamon, Nostrano, Zimbo, Mortadella Bologna IGP

Відтепер, через новий інтернет-магазин www.marzipan.zt.ua  ви маєте змогу забезпечити себе не тільки якісними продуктами вітчизняного та іноземного виробника, але й вишуканими стравами та  рідкісними кондитерськими виробами власного виготовлення.


cheese
Landana, Grana Padana DOP, Tremosine Formagella


До продажу в Марципані відбираються м'ясні, рибні, сирні, кулінарні та бакалійні товари за найвищими критеріями якості. Впевнені, що вони задовольнять найвибагливішого покупця. Завжди в наявності різноманіття дитячого харчування фірми Plasmon перевагу якому в Італії надають 95% сімей.


home_foodРізноманітний асортимент власного виробництва

 

Ми маємо багаторічний досвід приготування смачних і корисних страв від українського борщику на обід, до сьомги під креветковим мусом на вечерю.  Ми завжди готові приготувати на будь-який смак не тілки якісні, але й гарно оформлені страви для фуршетів, банкетів, презентацій, вечерь у домашньому або професійному колі, включаючи дієтичні, вегетаріанськи, а також дитячі страви. З задоволенням виконаємо замовлення за Вашим власним рецептом.

Не буде у Вас зайвого клопоту і з доставкою Марципан це бере на себе.

delivery

Подаруйте вільний час собі і своїм близьким, а приготування їжі та доставку продуктів доручіть професіоналам з гастрономії Марципан.
                                                       

www.marzipan.zt.ua

https://www.instagram.com/marcipanzt/

https://www.facebook.com/marcipanzt/