У Коростені пройшов відкритий волейбольний турнір на кубок олімпійського чемпіона Володимира Іванова

Голова обласної ради Володимир Ширма у Коростені привітав учасників відкритого турніру з волейболу серед юнаків та дівчат 2003-2004 років народження на Кубок олімпійського чемпіона Володимира  Іванова, який тривав 10 та 11 листопада.

Змагання проводять вже четвертий  рік поспіль. Турнір відбувся на базі фізкультурно-оздоровчого комплексу стадіону «Спартак» і Коростенської ДЮСШ, - повідмоляє прес-служба Житомирської обласної ради.

Загалом учасниками  змагань стали 8 команд, з яких чотири команди юнаків та чотири команди дівчат.

Цього року на змагання діти приїхали з Лугин,  Ірпеня Київської області, Коростеня, Житомира, Новоград – Волинського,та селища Ушомир Коростенського р-ну.

Володимир Ширма побажав учасникам цікавої та напруженої боротьби , а перемогти  - сильнішому.

Також він  вручив цінний подарунок для Подяку голови обласної ради олімпійському чемпіону, почесному жителю міста Коростень  Володимиру Іванову.

Також участь у відкритті змагань взяли голова Житомирського обласного відділення НОК України Олександр Оніщук, секретар Коростенської міської ради Володимир Вигівський та сам олімпійський чемпіон Володимир Іванов.

Змагання проходили по коловій системі. Після запеклих поєдинків на майданчиках, визначилися переможці.

Серед  юнаків: 1- команда із Житомира, 2 місце команда із  Коростеня, 3 місце посіли представники Лугин.

Серед дівчат: 1місце посіла команда із Коростеня, 2  місце  - команда із Новограда-Волинського, 3  місце – команда із Лугин.