Житомирянам показали, как может выглядеть форма для водителей общественного транспорта. ФОТО

Заместитель городского головы Житомира Дмитрий Ткачук в соцсети представил образцы новой формы для водителей общественного транспорта.

"Привлекли к процессу создания образа нового водителя общественного транспорта профессионалов в данной сфере и уже имеем возможность представить первые наработки. Ожидаем конструктивные замечания и предложения", – отметил чиновник.

Форменная одежда состоит из футболки "поло", жилетки и фуражки.
 

"Поло має універсальний крій “реглан”. Даний крій покращує форму посадки та полегшує підбір розміру. Кольорова гама сірий та зелений. Сірий колір є практичний та має хороші світло відбивні властивості в сонячну погоду. Зелений колір несе в собі символ “екології”. Символ екологічного міста. Присутній карман для зберігання посвідчення водія або кріплення бейжа. Використана тканина “лакоста”. Даний вид тканини має хорошу теплопровідність та зносостійкість. Комфортна у використанні.

На футболці присутні світловідбивні ленти, які зменшує небезпеку ДТП інформуючи учасникв дорожнього руху, в темну пору доби про водія тролейбуса, на проїзджій частині. Жилетка має двокольорову гаму. Чорний та зелений. Чорний практичний колір у використанні. Зелений символ “екології”. Жилетка наповнена синтетичний утеплювачем з високим рівнем теплозбереження. Чотири фронтальних кармана робить жилетку фунціональною. Поло та Жилетка мають плечеві липучки для кріплень пагонів з зазначенням рагу або класу водія. Фуражка має округлу форму та виконана з тканини “Саржа”. Чорний колір доповнений зеленим шнурком", – говорится в описании.


Отмечается, что данный проект является продуктом совместной деятельностью: швейной фабрики "Kasyan", швейного ателье "OstWon" и шляпной мастерской "Шапелье".