Анжеліка Лабунська проти розвитку спорту на Житомирщині?

Активний розвиток спорту на Житомирщині не дає спокою політикам, які вважають ефективніше спрямувати кошти не на дітей, спорт, футбол, а на інші потреби.

Так голова Житомирської обласної організації «Батьківщина» Анжеліка Лабунська виступає проти розвитку спорту на Житомирщині, а конкретно - проти розвитку футболу і ФК «Полісся», який має на меті вийти у Першу лігу на чолі із новим тренером Анатолієм Безсмертним.

Про це вона заявила учора, 12 вересня, на позачерговій сесії Житомирської обласної ради. Анжеліка Лабунська назвала розвиток футболу забаганками олігархів.
 

«…Не буде не футболу! Сьогодні є багато проблем у Житомирській області де ми мільйони на забаганки... Хочете футбол – дітей підтримуйте! Давайте ці кошти направимо на розвиток дитячих кружків та всього іншого. А не невідомо яких тренерів сьогодні наймаєте. Я Вам хочу сказати: футбольні команди – це вже забаганки олігархів! Це вже коли коштів дуже багато – це набір олігарха. Тому я думаю, що у Житомирській області це не буде», – цитата з виступу Анжеліки Лабунської на сесії.

 

Відео з трансляції СК1, мова з 1:30:

Можливий вихід ФК «Полісся» у Першу лігу – це відродження футбольної слави області.

Саме для футбольних матчів обласної команди, а також для прийняття чемпіонатів України зараз завершують реконструкцію стадіону «Полісся». Для того, аби в майбутньому область мала своїх професійних футболістів, спортсменів на Житомирщині облаштовують 10 майданчиків зі штучним покриттям за гроші державного бюджету.

Автор: Вікторія Заболотнюк, незалежний журналіст

Фото з сайту Житомирської обласної ради